1. 10
  2. 9
  3. 8
  4. 7
  5. 6
  6. 5
  7. 4
  8. 3
  9. 2
  10. 1
9 4
видалення зуба мудрості львів

Видалення зуба мудрості

Є такі щасливчики, які не знають, що таке болючий зуб мудрості. А є ті, хто «мудрішають» і не знають, куди від того дітися. 

Якщо вам випало зіткнутися з потребою видалення третього моляра і ви живете у Львові, звертайтеся у стоматологічну клініку Сихів ArtDent.

«Вісімка» почала спричиняти біль та дискомфорт? Проконсультуйтесь у нашого лікаря. Перш за все він проведе огляд та визначить ступінь важкості проблеми. Якщо потрібне видалення – здійснить його.

Вирвати зуб мудрості не страшно: лікарі ArtDent професійно надають допомогу, яка є безпечною та комфортною для вас. Спосіб видалення та нюанси операції залежать від кожного конкретного випадку. У деяких ситуаціях потрібно сегментувати зуб (поділити на частини), щоб легше і швидше відбулася операція. 

Після того, як зуб мудрості видалили, потрібно накласти шви. Так рана загоїться швидше і буде менш відчутною. 

Якщо біля моляра почався запальний процес, то лікар обов’язково призначає додаткове медикаментозне лікування, щоб запобігти подальшому зараженню.

Після операції лікар обговорить за вами дату контрольного прийому, на якому перевірить перебіг загоєння та скоригує лікування, якщо буде потрібно. 

Зв'язатись з нами
ArtDent +38 096 306 73 02 Львів пр. Червоної Калини 35 В
ArtDent Фото