1. 10
 2. 9
 3. 8
 4. 7
 5. 6
 6. 5
 7. 4
 8. 3
 9. 2
 10. 1
10 1
Імплантація зубів Львів - Сихів

Імплантація

Імплантація зубів — найкращий сучасний вихід для відновлення зуба. У хірургічній стоматології сьогодні здебільшого використовують титанове протезування. Завдяки цим зубним імплантам можна не хвилюватися про подальшу дегенерацію кісткової тканини. Читайте далі про те, як проходить імплантація зубів у Львові у ArtDent та чи це справді не боляче. 

Зв'язатись з нами
Імпланти

Імплантація зубів Львів

Це процес заміщення втрачених зубів з допомогою імплантів з титану. За допомогою цього рішення є можливість уникнути обпилювання суміжних здорових зубів під коронку. Адже доведено, що зуби, які використовуються опорними під коронку, сильно послаблюються. І протягом кількох років існує імовірність їх втрати. Тому зубні імпланти — вдале рішення для максимального збереження усіх наявних зубів.

Як проходить імплантація титановими імплантами

Якщо пацієнт утратив зуб, але у нього достатньо міцна щелепна кістка, тоді кращим виходом є встановлення штучного кореня для підтримки протеза. У сучасній стоматологічній клініці «ArtDent» хірурги-імплантологи використовують титанові штучні корені

Імплантація
Імплантація зубів Львів

Етапи встановлення імпланта

Експрес – імплантація зубів складається з 3 етапів:

 1. Лікар видаляє хворий зуб, якщо це потрібно.
 2. Хірург імплантолог відкриває тканину ясен і просвердлює один або декілька титанових коренів.
 3. Потрібен певний час, щоб стрижень надійно закріпився у кістці, після чого на нього встановлять абатмент або коронку.

Операція триває під місцевою анестезією, тому біль не відчувається. Стоматолог за потреби може вводити додаткову седацію або загальну анестезію. Це залежить від унікальної чутливості пацієнта.

Чи нормально відчувати біль після операції

Часто після імплантації зубів пацієнти відчувають незначний дискомфорт та легкий біль. Це абсолютно нормально, тому хвилюватися не варто. Біль може з’явитися тоді, коли місцева анестезія перестане діяти. Що робити у такому разі:

 • порадьтесь зі стоматологом щодо ліків, які зменшать дискомфорт;
 • відмовтесь на певний час від твердої та сухої їжі;
 • скористайтесь компресом, який зменшить набряк;
 • щоб пошкоджена тканина швидше загоїлась і не було інфекції, прополощіть рот хлоргексидином.

Зазвичай невеликий біль проходить за декілька днів і не завдає пацієнтам великого дискомфорту.

Імплантація зубів
Імплантація

Які причини здійснити імплантацію зуба

Наявність штучного зуба дозволить насолоджуватись життям і не хвилюватись про комфорт у ротовій порожні. Ось основні причини протезування зубів:

 • коли зникає зуб, то частина обличчя з часом почне провисати. Щоб цього не сталось, на місце втраченого зуба варто встановити імплант;
 • покращується стан порожнини рота;
 • зубні імпланти дозволяє без труднощів уживати їжу;
 • забезпечує естетичний і здоровий вигляд.

Процедура проводиться після відповідного обстеження пацієнта. Маніпуляції по встановленню зубних імплантів належать до просторових хірургічних операцій. 

Які імпланти ми використовуємо

Наші стоматологи використовують титанові імпланти, встановлення яких здійснюється безпосередньо в кістку щелепи.

 

Титанові імпланти підходять усім, хто не має алергії на цей метал. Перед тим, як записатись на прийом в стоматологічну клініку «ArtDent» на імплантацію, варто звернути увагу на переваги цієї процедури:

 1. Природний вигляд. Імпланти практично не відрізняються від природних зубів. Під час використанні протезів такого результату досягти нереально. Вони будуть помітні під час розмови чи посмішки. Якщо необхідно замінити передні зуби або ті, що видно, посміхаючись, то єдиним варіантом буде зубна імплантація.
 2. Відсутність атрофії кісткових тканин. Імплантат вживлюється у щелепу, а на нього вже надівається коронка. Форма дентального елемента за своєю будовою дуже нагадує корінь зуба. Як і здоровий зуб, він допомагає впоратися із жувальним тиском.
 3. Виготовити коронку, яка схожа на здоровий зуб, дуже важливо. При імплантації зубів зберігається здоровий візуальний вигляд ротової порожнини.
 4. Вживати можна різні продукти, навіть тверді. Імплантат за функціями та візуальним виглядом не відрізняється від натуральних зубів, тому вживати в їжу можна будь-які продукти. Після процедури імплантації полегшується функція жування.
 5. Немає потреби обробляти здорові зуби. Після встановлення протезів зуби, які розташовані поруч із хворим, обточуються. Це потрібно, щоб уникнути запальних процесів. При імплантації зуба, сусідні не чіпають.
 6. Довгий термін експлуатації. При використанні імплантів можна забути за термін їх експлуатації. Їх встановлюють довічно. Єдине, що доведеться поміняти — це коронку, але й робити це доведеться раз на 10 років.
 7. Відновлення здорової посмішки. Використовуючи ортопедичні конструкції, які встановлюються з опорою на здоровий зуб, можуть їх руйнувати.
 8. Простий догляд. За імплантами не потрібен спеціальний догляд. Їх чистять, так само, як звичайні зуби, при цьому на них не впливає карієс та інші захворювання. Необхідно приділяти більше уваги області довкола імплантів.
 9. Природні почуття. Встановлені імпланти не відчуваються в порожнині рота, а тому не викликають дискомфорт і проблем під час жування. Під імплантат не забиваються частинки їжі

Як бачимо, титан має низку переваг, до того ж він рідко викликає реакцію організму. Тому підходить для багатьох пацієнтів.

Імпланти

Де здійснити операцію та які ціни у Львові

У нашій львівській клініці ми використовуємо систему імплантів «Strauman group», які є світовими лідерами на ринку. Сам процес імплантації за травматичністю можна прирівняти до простих хірургічних маніпуляцій, наприклад, видалення зуба.

В ArtDent стоматології ви можете здійснити не лише імплантацію, але й встановити брекети чи вініри, видалити зуб мудрості, зробити повну чистку порожнини рота, відбілити зуби та багато іншого. Також у нас чудово розвинена дитяча стоматологія

ArtDent +38 096 306 73 02 Львів пр. Червоної Калини 35 В
ArtDent Фото