1. 10
  2. 9
  3. 8
  4. 7
  5. 6
  6. 5
  7. 4
  8. 3
  9. 2
  10. 1
10 1
Брекети Львів Artdent

Брекети

Іноді дива трапляються раптово, а от брекети на зуби роблять чудеса поступово, але гарантовано та надійно. Якщо вам потрібно виправити нерівний зубний ряд чи неправильний прикус, спеціалісти Сихів ArtDent  зроблять це якісно та правильно.

Металеві системи корекції – один із найдієвіших варіантів виправлення проблеми нерівності зубів. Це брекети для дорослих і для дітей. Вік, з якого їх рекомендують вперше встановлювати – 12-13 років.

Самолігатурні брекет системи H4 мають значні переваги над традиційними. В них відсутні додаткові фіксатори дуги, яка кріпиться до кожного брекета. З такою системою виправлення зубів відбувається швидше, а щоденне очищення ротової порожнини більш ефективне.

Самолігатурні брекети на зуби Pitts 21 встановлюються вище, ніж інші системи корекції, тому менш помітні. Період носіння Pitts 21 менший за рахунок того, що виправлення відбувається на 4 дугах і можливо проводити кілька маніпуляцій одночасно.

Також у стоматології ArtDent можна купити та встановити брекети на змінний прикус для дітей. У період, коли молочні зуби випадають і з’являються постійні, багатьом малюкам потрібна корекція розвитку щелепи. Для цього використовуємо металеві, керамічні або лінгвальні системи.

Зв'язатись з нами
ArtDent +38 096 306 73 02 Львів пр. Червоної Калини 35 В
ArtDent Фото